Współpraca w ramach maga inn

Misją maga inn jest oferować całoroczne usługi hotelarskie  bezpośrednio przy trasie podróży lub jak najbliżej jej głównego celu.

Operator decydujący się na powiększenie swojej oferty o usługi hotelarskie w ramach systemu maga inn może bardzo szybko przyjmować pierwszych gości bez oczekiwania na efekty długiego procesu inwestycyjnego związanego z budową tradycyjnego hotelu.

Łatwa w posadowieniu konstrukcja modułu maga inn, praktyczne wyposażenie modułu mieszkalnego wraz automatyczną rezerwacją i wydajnym systemem marketingu ma w swoim założeniu stanowić dla Operatora  źródło przychodów przy minimalnym nakładzie kosztów i pracy z jego strony.

Modułowa konstrukcja maga inn umożliwia ulokowanie obiektu w dogodnym dla Operatora miejscu jak najbliżej potencjalnego klienta.

Jeśli prowadzicie Państwo stację paliw, gastronomię, punkt obsługi transportu samochodowego lub inny rodzaj działalności, którą nasza formuła mogłaby uzupełniać, zapraszamy do kontaktu. Umówimy się z Państwem w celu zaprezentowania oferty współpracy w systemie maga inn.

 

Hotel na przydomowej działce.

Zapraszam do zapoznania się z nowatorskim sposobem na uzyskanie dochodu  poprzez świadczenie usług hotelarskich – turystycznych w ramach maga inn. maga inn to:

  • Obiekt w pełni gotowy do świadczenia usług hotelarskich dostarczany bezpłatnie na teren działki.
  • Bezobsługowy system rezerwacji zapewniający gwarancję opłacenia noclegu.
  • Efektywny marketing internetowy.

 

maga inn daje możliwość uzyskiwania dochodów z niewykorzystanej części przydomowej działki. Jeśli jesteście Państwo właścicielami domów z niewielkim, wolnym terenem obok i zastanawialiście się nad możliwościami uzyskania dochodu bez konieczności sprzedaży czy dzierżawy działki, to maga inn może być propozycją na jaką czekaliście.

Dokładne informacje otrzymacie Państwo dzwoniąc na nr tel.: 885 965 342